Te 7 produktów obudzi cię lepiej niż kawa

Są dni, kiedy po prostu nie możesz przestać ziewać, nawet po pełnym nocnego wypoczynku. Ale kawa nie może rozwiązać problemu, a to naprawdę może zrobić tylko gorzej—zwłaszcza jeśli dodasz kilka fałszywych słodzików, aby pozostać w granicach zalecanego spożycia cukru. Oczywiście, będziesz czuć się pod napięciem, ale zapłacisz za to później, gdy opadnie. Plus niezdrowe nawyki żywieniowe przyczyniają się do zmęczenia, więc jeśli Użytkownik ponosi pieczenie w Starbucks lub w ogóle brakuje śniadanie, można dostosować do siebie, aby czuć się mglisty dzień. Kliknij, aby zobaczyć najlepsze produkty energetyczne, które zwiększają aby rozpocząć swój dzień.

Płatki owsianePłatki owsiane

Okazuje klasyczny miskę owsianki, do tej pory jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz jeść wcześnie rano. To źródło energetyczne, ze względu na jego niski indeks glikemiczny jest miarą tego, jak szybko organizm przyswaja węglowodany i zamienia je na paliwo. Płatki owsiane-to powolne spalanie, więc będę trzymać cię idący od rana, nie powodując do upadku i palić przez kilka godzin, jak słodkie napoje kawowe.

Wody

Tak, zwykłą wodą pierwszą rzeczą, która może pomóc obudzić się szybciej. Nawet umiarkowane odwodnienie może czujesz, jak twój mózg znajduje się w mgle, bo twoje ciało nie brakuje wody, aby wykonywać zwykłe funkcje. W rzeczywistości, większość z nas mocno odwodniony wcześnie rano, tak, że obciążenie w cieczy będzie mieć znaczenie. Jeśli znajdziesz się kiwając się za biurkiem po obiedzie wyjazd do wody lodowej może być w porządku, nie wizyta w urzędzie automat.

OCTU JABŁKOWEGO

Nie ma danych naukowych o tym, dlaczego ACV daje wyboru-jestem-w górę, ale strzał z терпкого materiał miesza się z wodą i miodem codziennie rano-środek ludowej, że wiele osób przysięgać. On powiedział, aby dać ci przypływ energii, jasność w głowie, i w ogóle przyczynić się do ogólnego dobrego stanu zdrowia. Być może jest to po prostu stara bajka, ale jeśli to sprawia, że czujesz się dobrze, nie ma żadnych powodów, aby nie pić go—tylko nie przesadzaj, tak jak kwas może podrażniać gardło i układ pokarmowy.

NASIONA CHIANASIONA CHIA

Nasiona Chia są bogate w mózgu-wzrost kwasów tłuszczowych Omega-3, które mogą pomóc zapobiec zmęczenie i czujesz się bardziej czujni. Ale to nie wszystko: te małe nasiona mogą zaabsorbować do 10-krotność swojej wagi w wodzie, co pozwala przyspieszyć trawienie (w ten sposób konwersji żywności w energię), podczas gdy utrzymać się nawilżona i obudził się.

ZIELEŃ

Jedzą dużo świeżych organicznych zieleni-to jeden z najlepszych sposobów, aby podnieść poziom swojej energii, mówi Katie Streaker, uzdrowiciel i certyfikowane spożywcze konsultant w czytaniu, Pensylwania. Zawierają dużo witamin z grupy b, które pomagają organizmowi konwersji żywności w energię.

Mięta

Naukowcy odkryli, że zapach mięty zwiększa uwagę i zmniejsza zmęczenie.

Jajami

Być może słyszeliście plotki o tym, że jajka są szkodliwe dla ciebie, ale to po prostu przypadek, mówi Stricker. W rzeczywistości, są one jednym z jej ulubionych na śniadanie, bo żółtko ma dużo białka, który doda ci sił i energii na cały dzień.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *